საიტი მუშაობს ტესტირების რეჟიმში

უმაღლესი საბჭოს საფინანსო-საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე;

რომანაძე გიორგი

"„ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“"

არჩევის ფორმა: მაჟორიტარული, ქობულეთი, „ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო“

დაბადების თარიღი: 1974 წლის 01 ივნისი

ტელეფონი: (0322) 28 54 08

ელფოსტა: g.romanadze@sca.ge

განათლება: უმაღლესი,

ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ფინანსები და კრედიტების ფაკულტეტი, ეკონომისტის სპეციალობა
საქმიანობა უმაღლეს საბჭოში:
უმაღლესი საბჭოს საფინანსო-საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე;
აგრარულ და გარემოს დაცვის საკითხთა კომისიის წევრი; ფრაქცია „ქართული ოცნება-მაჟორიტარების“ წევრი
სამუშაო გამოცდილება
04/01/1996-02/10/1997 - ს.ს. „საქართველოს საზღვაო ბანკი“, საოპერაციო განყოფილების ოპერატორი
02/10/1997-12/05/1998 - ს.ს. „საქართველოს საზღვაო ბანკი“, საოპერაციო განყოფილების უფროსი
01/09/2001-01/11/2004 - ს.ს. „საქართველოს ბანკის“ ბათუმის ფილიალი, საკრედიტო ოფიცერი
01/11/2004-25/05/2006 - ს.ს. „საქართველოს ბანკის“ ბათუმის ფილიალი, საკრედიტო ჯგუფის უფროსი
25/07/2006-05/03/2007 - ბათუმის ფარმაცევტული ქარხანა, შპს „ბათფარმა“, ფინანსური დირექტორი
01/08/2007-07/04/2009 -ს.ს. „კორ-სტანდარტბანკის“ ბათუმის ფილიალი, უფროსი საკრედიტო ექსპერტი
07/04/2009-01/08/2010 - ს.ს. „კორ-სტანდარტბანკის“ ბათუმის ფილიალი, საკრედიტო ჯგუფის უფროსი
01/08/2010-01/05/2011 - ს.ს. „კორ-სტანდარტბანკის“ ბათუმის ფილიალი, კლიენტთან ურთიერთობის ოფიცერი
01/05/2011-27/08/2012 - ს.ს. „კორ-სტანდარტბანკის“ ბათუმის ფილიალი, განყოფილების მმართველი
27/08/2012-31/12/2013 - ს.ს. „კორ-სტანდარტბანკის“ ბათუმის ფილიალი, განყოფილების მმართველის მოადგილე
24/08/2013-04/08/2014 - ქობულეთის მუნიციპალიტეტის გამგებელი
20/08/2014-09/09/2016 - აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის საავტომობილო გზებისა და სამელიორაციო სისტემების მართვის დეპარტამენტის უფროსი;
28/11/2016-დან - აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის უმაღლესი საბჭოს წევრი,
ფლობს რუსულ და ინგლისურ ენებს
დაოჯახებული, ჰყავს მეუღლე და სამი შვილი

განცხადებები

დღის წესრიგი

პრეს-რელიზი